Datová schránka

ID: mrnmiui

ZAPOJENÍ ŠKOLY DO PROJEKTŮ

Výzva č. 51                                                                 Výzva č. 57

Projekt "Sněhuláci pro Afriku"

Projekt "EUpenizeskolam.cz"                     Evropský projekt "OVOCE DO ŠKOL"

Projekt "CPIV"                                                   Projekt "RECYKLOHRANÍ"

Projekt "HASÍK"

Les ve škole

Pozvánka na vánoční setkání

Ředitelské volno - 6.10.2022

Více podrobností - zde

Informace k zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

ve čtvrtek 1.9.2022 v 8,00 hodin společně zahájíme nový školní rok 2022/2023 v Kulturním domě ve Velkých Heralticích. Poté vytvoříme špalír pro naše prvňáčky a přesuneme se do budovy školy a do svých tříd, kde získáte první informace o organizaci školního roku. Předpokládané ukončení kolem 9,30 hodin. V tento den není zajištěno stravování, ani provoz školní družiny.

V pátek 2.9.2022 bude vyučování pro 1. stupeň ukončeno v 11,35 hodin, pro 2. stupeň ve 12,30 hodin. V tento den je již zajištěn dohled v ranní školní družině, stravování a odpolední provoz školní družiny.

Od pondělí 5.9.2022 vyučování dle rozvrhu.

Návod k aplikaci Bakaláři

Návod je dostupný - zde.

Opatření proti nákaze

Vážení rodiče,

z důvodu přísných hygienických opatření do školy nemohou vstoupit osoby s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiné příznaky akutní infekce dýchacích cest). Neposílejte proto děti s těmito příznaky do školy. Pokud se tyto příznaky onemocnění objeví u dítěte ve škole, budeme dítě ihned izolovat a Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vzhledem k epidemiologické situaci budou od 10.9.2020 ve společných vnitřních prostorách školy povinné ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Vybavte prosím žáky některým z těchto ochranných prostředků.

Šablony II - zapojení školy do projektu

* - pro zvětšení klikněte na obrázek

LES VE ŠKOLE

Výzva - „Inkluze v ZŠ Velké Heraltice“

Zapojení naší školy do projektu „Výzva č. 02_16_022“  s názvem „Inkluze v ZŠ Velké Heraltice“

– projekt je zaměřen na

• osobnostně profesní rozvoj pedagogů
  • společné vzdělávání dětí a žáků
  • usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy
  • podporu extrakurikulárních aktivit, spolupráci s rodiči dětí a žáků.
  • Do tohoto projektu jsou zapojeny i MŠ Velké Heraltice a Sádek - šablony

• „Chůva“
    •  „Specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi v MŠ“
    •  „Prevence logopedických vad a problémů komunikačních schopností u dětí v MŠ“
    •  „Odborně zaměřená tematická setkávání s rodiči dětí v MŠ“).

ZŠ realizuje šablony

• „Školní asistent – personální podpora ZŠ“
    •  „Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP“
    •  „Vzdělávání pedagogických pracovníků zaměřené na inkluzi“
    •  „Čtenářský klub“.
     Projekt byl zahájen 1.2.2017 a bude  ukončen 31.1.2019.

celý text >>