Datová schránka

ID: mrnmiui

ZAPOJENÍ ŠKOLY DO PROJEKTŮ

Výzva č. 51                                                                 Výzva č. 57

Projekt "Sněhuláci pro Afriku"

Projekt "EUpenizeskolam.cz"                     Evropský projekt "OVOCE DO ŠKOL"

Projekt "CPIV"                                                   Projekt "RECYKLOHRANÍ"

Projekt "HASÍK"

Les ve škole

Pro rodiče třeťáků - k výuce angličtiny

Milí rodiče třeťáků,
zdravím vás a posílám pár informací k výuce anglického jazyka. Dala jsem vašim dětem úkoly na doma před zavřením škol. Jelikož nepředpokládám, že se 2.11. školy otevřou, vzhledem k situaci, která není příznivá, pošlu vám po prázdninách úkoly do AJ prostřednictvím webových stránek naší školy. Prosím tedy, aby jste stránky sledovali. Pokud budete cokoliv k výuce potřebovat, moje emailová adresa je Neváhejte se ozvat, ráda pomohu, poradím, bude-li to v mých silách.
Mějte se hezky, o prázdninách odpočívejte, relaxujte, nabírejte energii a hlavně buďte všichni zdraví. Pozdravte ode mě všechny vaše děti.
Zdraví Naďa Uhlířová

Zadání úkolů - 1. ,4. a 5. třída

Zadání úkolů pro:

1. třídu - zadání 1, zadání 2,

4. třídu - zadání 1, zadání 2, zadání 3, zadání 4

5. třída - zadání 1; zadání 2, zadání 3, zadání 4, příloha 1, příloha 2, příloha 3, příloha 4; Inf - na mailu

nově přidáno

Uzavření školy a distanční vzdělávání

Vážení rodiče a žáci,

z důvodu nařízení vlády je od středy 14. října 2020 do neděle 1. listopadu 2020 zakázána osobní přítomnost všech žáků ve škole. V těchto dnech bude probíhat distanční výuka (tj. z domova).

Žákům 1. - 5. třídy byly první úkoly zadány ve škole, popřípadě Vám budou třídní učitelky předávat zadání prostřednictvím školního webu, nebo mailu aj.

Žákům 5. až 9. třídy budou zadání zasílána na školní emaily, do kterých se lze přihlásit na www.google.com – v aplikaci Gmail. Uživatelské jméno je ve formátu , heslo by žáci měli znát. Pro práci mohou využívat i zde dostupné aplikace Dokumenty (obdoba MS Word), Prezentace aj. , ze kterých lze práce snadno  poslat učitelům prostřednictvím možnosti Sdílet.

Případná online výuka bude probíhat formou videokonferencí v aplikaci ZOOM. Termín s pozvánkou na danou hodinu pošle vyučující na mail. Další kroky, jak postupovat při prvním spuštění, naleznete – zde.

V týdnu od 26.10. do 30.10.2020 jsou podzimní prázdniny.

Žáci mají po celou dobu odhlášenou stravu.

Sledujte aktuality na školním webu.

Děkujeme za pochopení!

Plán práce na říjen 2020

Čas

Co

Kde – Kdo

8.10.

Drakiáda

Školní družina, hřiště

14.10. – 1.11.

Distanční výuka

všichni

26.-30.10.

Podzimní prázdniny

2.-6.11.

Dýňový týden

Povinnost nosit roušku ve škole i při výuce

Vážení rodiče,

od pátku 18.9.2020 je zavedena povinnost nosit roušku ve škole, tj. ve společných prostorách i ve třídě při výuce. Výjimku mají žáci a učitelé 1. stupně, kteří roušku ve třídě mít nemusí.

Každý žák bude mít s sebou na den minimálně dvě roušky a sáček na uložení roušky.

Opatření proti nákaze

Vážení rodiče,

z důvodu přísných hygienických opatření do školy nemohou vstoupit osoby s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiné příznaky akutní infekce dýchacích cest). Neposílejte proto děti s těmito příznaky do školy. Pokud se tyto příznaky onemocnění objeví u dítěte ve škole, budeme dítě ihned izolovat a Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vzhledem k epidemiologické situaci budou od 10.9.2020 ve společných vnitřních prostorách školy povinné ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Vybavte prosím žáky některým z těchto ochranných prostředků.

Šablony II - zapojení školy do projektu

* - pro zvětšení klikněte na obrázek

LES VE ŠKOLE

Výzva - „Inkluze v ZŠ Velké Heraltice“

Zapojení naší školy do projektu „Výzva č. 02_16_022“  s názvem „Inkluze v ZŠ Velké Heraltice“

– projekt je zaměřen na

• osobnostně profesní rozvoj pedagogů
  • společné vzdělávání dětí a žáků
  • usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy
  • podporu extrakurikulárních aktivit, spolupráci s rodiči dětí a žáků.
  • Do tohoto projektu jsou zapojeny i MŠ Velké Heraltice a Sádek - šablony

• „Chůva“
    •  „Specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi v MŠ“
    •  „Prevence logopedických vad a problémů komunikačních schopností u dětí v MŠ“
    •  „Odborně zaměřená tematická setkávání s rodiči dětí v MŠ“).

ZŠ realizuje šablony

• „Školní asistent – personální podpora ZŠ“
    •  „Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP“
    •  „Vzdělávání pedagogických pracovníků zaměřené na inkluzi“
    •  „Čtenářský klub“.
     Projekt byl zahájen 1.2.2017 a bude  ukončen 31.1.2019.

cel text >>